Broşür ve Poster Tasarımı

İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından Yaratıcı Endüstriler Mali Destek Programı kapsamında desteklene Okullarda Yaratıcılık Atölyeleri Projesi ile birlikte gelişimsel yetersizliği bulunan çocukların yaratıcılık becerilerinin geliştirilmesi ile İstanbul’da yaratıcı endüstriler sektöründe gelişmesine katkıda bulunulması amaçlanmaktadır.

Proje kapsamında 12 kaynaştırma okuluna müzik, resim ve seramik atölyeleri kurulmakta, eğitimci eğitimleri ve farkındalık seminerleri düzenlenmektedir. Proje Eylül 2015-Ağustos 2016 tarihleri arasında yürütülmektedir. Projede İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortağımızdır. Daha sonra gönüllümüz ile broşürde yer alabilecek bilgileri de ayrıca paylaşabiliriz. Tasarımcımız geliştirebilir.

 

Tasarımların 21Mart’ta bitmesini ve o gün basıma gönderilmesini hedefliyoruz. Tasarımcı gelmek isterse her zaman kapımız açık ama isterse uzaktan çalışabilir ve çalışma planını kendi belirleyebilir. 21’i deadline olduğu için 18’inde bize ilk draftı gönderirse revize için yeterli zaman kalır diye düşünüyoruz.

 

Broşür ve posterleri, projede atölyeleri kurduğumuz okullara, Nisan ayında başlayacak ve proje sonuna kadar devam edecek seminerlerdeki katılımcılara ve proje sonrasındaki tüm faaliyetlerimizde kullanacağız.

 

Bizim için önemli olan işin aciliyeti, belirtilen deadlinelara uyabilecek  ve deneyimi olan birisi bize çok destek vermiş olacaktır

image description
Uzmanlık Konuları
 • Kurumsal Yayınlar için Görsel Tasarım (Kapak, İç Tasarım Desteği)
  Medya > Yazılı Medya Hizmetleri
 • Yazılı Medya Kampanya Tasarımı (İlan, Görsel Teaser etc.)
  Medya > Reklam Ajansları
image description
Ne Zaman?
 • Başlangıç: Hemen
 • Süre: 21.3.2016
 • Esnek Çalışma Takvimi
  Gönüllümüz çalışma planını kendisi belirleyebilir.
image description
Nerede?
 • Uzaktan
  Gönüllümüz isterse ofisimizde de çalışabilir.