Sunum Hazırlama Eğitimi

Kamu Yararına Dernek statüsünde olan TOFD olarak, engellilerin eğitim, sosyal, kültürel, ekonomik, hukuki, mesleki vb. hak ve menfaatlerini koruyup geliştirmek ve istihdamı, sosyal hayata uyumu, insan hak ve özgürlüklerinden faydalanabilmelerini sağlamak, omurilik felcine sebep olan nedenleri tespit edip, nedenlerin ve sonuçlarının ortadan kaldırılması için ulusal ve uluslar arası projeler geliştirerek hayata geçirmek misyonunu üstleniyoruz.

Bu misyonumuzu hayata geçirebilmek içinde kendimizi her yönden geliştirmek istiyoruz.
Şuan da Konusunda uzman ve yetkin personel yetiştirme ve daha kaliteli hizmet sunabilmek amacımız bulunuyor. Bu amacımızı gerçekleştirebilmemiz için de bize sunum hazırlama tekniklerimizi de geliştirmemiz gerekiyor. Aynı zamanda hizmet verdiğimiz kanallarda iletişimimizi daha sağlam bir temele alabilmek konusunda sunum hazırlama tekniklerini öğrenmemiz bizim için önem arz ediyor.

Bu proje kapsamında verilecek eğitimlerde engelli çalışanlarımız da aramızda olacağı için farklı bir lokasyona taşınmaları kolay olmayacaktır. Bu nedenle eğitimlerin STK ofisimizde gerçekleşmesini istiyoruz. Eğitime 10 kişilik bir katılım olacak ve katılımcılarımız sunum hazırlama ile ilgili orta seviyede bir bilgi düzeyindeler. Eğitimlerin Cumartesi günleri saat 09:00-13:00 arasında olmasını istiyoruz. Gönüllümüzün konuya yetkin bir personel ya da bilişim akademilerinde eğitmen olmasını tercih ediyoruz. 

Daha önce dönem dönem hizmet içi eğitim kapsamında günübirlik eğitimler düzenlemiştik. Bu eğitimden sonra da bilgilerin güncellenebilmesi adına eğitimleri düzenli aralıklarla devam ettirmeyi hedefliyoruz

image description
Uzmanlık Konuları
 • Bilgilendirme Faaliyetlerine Aktif Katılım (Eğitim, Seminer, Sempozyum etc.)
  Medya > Reklam Ajansları
 • Kurum İçi Personel Eğitimleri
  Diğer > Eğitim
 • Aktiviteler Dahilinde Katılımcıların Eğitilmesi
  Diğer > Eğitim
image description
Ne Zaman?
 • Başlangıç: Hemen
 • Süre: Gönüllü ile Karar Verilecek
 • Esnek Çalışma Takvimi
  Gönüllünün belirleyeceği içeriğe göre değişiklik gösterebilir.
image description
Nerede?
 • STK Ofisi