Video Çekimi

TEGV olarak şimdiye kadar çocuklarımızın eğitimi için gönüllülerimizin de desteğiyle bir çok projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirdik.1 Temmuz  bitiş 31 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan yeni projemiz Fen Eğlenerek Öğren Eğitim Programı'nda çocuklarımız bir yandan eğlenecek bir yandan da deneyler yaparak eğitimlerine devam edecek.

Bu projemiz çocuklarımız ve gönüllülerimiz açısından çok önemli, gönüllülerin deneylere hakimiyetini arttıracak, etkinlik akışında bir sorun olduğu zaman çocuklara izlettirilerek etkinliğin devamlılığı sağlanacak. Deney sonrası çocuklara izlettirilerek pekişmesi sağlanacak. Bu projemizin daha anlaşılır olabilmesi için etkinlik içeriklerinin görsellerle desteklenmesini istiyoruz.

Şimdi bu projemizin içinde bulunan deneylerin çekimi ve çekim dökümanlarının son halinin verilmesi için bir gönüllü desteğine ihtiyacımız var. 

İnternetten araştırdığımız videolar bizim ihtiyacımızı karşılamıyor. Bu projede yer alan deneyler için 20 tane video çekimine ihtiyacımız var. Her deney max. 10 dakika sürüyor. Bize destek olacak gönüllümüz isterse 2-3 günde video çekimlerini gerçekleştirebilir. Çekim yapacak gönüllümüz istediği gibi bir planlama yapabilir.

Bize destek olacak tüm gönüllülerimizi bekliyoruz!

image description
Uzmanlık Konuları
  • Görsel/İşitsel Medya Kampanya Tasarımı (Video, Animasyon etc.)
    Medya > Reklam Ajansları
image description
Ne Zaman?
  • Başlangıç: Hemen
  • Süre: 2 Ay
  • Esnek Çalışma Takvimi
    Gönüllü ile görüşülerek proje süremiz biraz daha kısalabilir.
image description
Nerede?
  • STK Ofisi