Proje Yönetimi Eğitimi

KAÇUV kanser tedavisi gören çocuklar ve aileleri için psikolojik ve sosyal destek ve konaklama başta olmak üzere hizmetler sağlayan bir sivil toplum kuruluşudur. Bu çalışmaların devamlılığını sağlamak için her yıl birçok proje hayata geçirmektedir. Projelerin zaman planlamaları kapsamlarına göre değişmektedir. Ayrıca he rproje için değişen paydaşlarımız bulunmaktadır.  Genelde tüm projelerimize gönüllülerimizi dahil etmeye çalışıyoruz. Aynı şekilde bazı projelerde kurumlar ya da kalkınma ajanları gibi farklı paydaşlarımızla yakın çalışmaktayız. Şu an herhangi bir proje yönetimi sistemi/programı kullanmıyoruz. 

Projelerimizi daha verimli yürütebilmek için bir proje yönetimi eğitimine ihtiyaç duyuyoruz. Bu eğitimde ekip olarak işbirliğinde çalışmak, proje adımlarının en verimli şekilde koordine edilmesi ve etkisinin ölçülmesi gibi konularda bilgiler edinmek istiyoruz. Eğitimlerni hafta içi günlerde olmasını tercih ediyoruz. Bize destek vermek isteyen gönüllülermizin, IT danişmanlığı, IT Proje Yöneticisi, Süreç İyileştirmeleri, Proje yönetimi (Prince 2, LSS, etc.), Proje yönetim araçları (Asana, MS, etc.) alanlarında uzmanlığa sahip olması bizim için çok önemli.

İlgilenenlerle telefon görüşmesi ya da ofisimizde misafir ederek tanışmak ve detayları konuşmak isteriz. Gönüllümüz ile görüştükten sonra bu eğitimin ne kadar süre alacağına, gönüllümüz ile birlikte karar vereceğiz. Tercihimiz 1-2 aylık bir süreçte bu eğitimin tamamlanması yönünde.

image description
Uzmanlık Konuları
 • Organizasyonel Yapı Tasarımı
  Kurumsal > Yönetim Danışmanlığı
 • Kurum İçi Personel Eğitimleri
  Diğer > Eğitim
image description
Ne Zaman?
 • Başlangıç: 7.10.2015
 • Süre: 1 Ay
 • Esnek Çalışma Takvimi
  Yapılması gerekenler konuşulduktan sonra bu proje için zaman planlaması gönüllü ile yapılacaktır.
image description
Nerede?
 • STK Ofisi