Tanıtım Filmi Çekimi

Derneğimiz daha önce 2 kamu spotu hazırladı. Fakat hala dernek çalışmalarımızı, okulumuzda gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizi, derneğimizin neler yaptığını ve gelecekte neler yapmak istediğini anlatan bir tanıtım filmimiz yok. Bu yüzden güncel bir tanıtım videosu hazırlamak istiyoruz. Videomuzu farklı mecralarda paylaşacağımız için profesyonel bir çekime ihtiyacımız var. Bu yüzden bize daha önce bu ve benzeri çalışmalarda bulunan, profesyonel olarak da bu işlerle ilgilenen gönüllülerimizin desteğini bekliyoruz!

Gönüllümüz ile birlikte hazırladığımız videoyu tanıtım dosyamıza koymak ve sosyal medyada paylaşımını yapmak istiyoruz. Tanıtımımızı yapmak istediğimiz için çekiminin eğitim binamızda yapılmasını öneriyoruz. Videomuzun kısa ama ilgili çekici olması bizim için çok önemli. Video süresine gönüllümüz ile de karar verebiliriz. Senaryo kısmında da kendi fikirlerimize ek olarak gönüllümüz ile de senaryo üzerinde konuşup, senaryoya karar verebiliriz.

Gönüllümüz ile olacak olan ilk buluşmamızı STK ofisimizde gerçekleştirmek isteriz. Haziran ayında okulumuz kapandığı için projenin en geç Mayıs sonunda tamamlanmış olmasını rica ediyoruz. Video çekimimizde bize destek olacak gönüllülerimizi arıyoruz!

image description
Uzmanlık Konuları
 • Görsel/İşitsel Medya Kampanya Tasarımı (Video, Animasyon etc.)
  Medya > Reklam Ajansları
 • Kurumsal Reklam Stratejileri Tasarımı
  Medya > Reklam Ajansları
image description
Ne Zaman?
 • Başlangıç: Hemen
 • Süre: 1 Ay
 • Esnek Çalışma Takvimi
  Gönüllü ile karar verilebilir.
image description
Nerede?
 • STK Ofisi