Kitapçık Kapak Tasarımı

Derneğimiz, Down sendromlu bireylerin bağımsız, üretken ve toplumla bütünleşen bir yaşam kurabilmelerini sağlamaya; toplumun engellilik algısını değiştirmeye; uluslararası platformda Down Sendromu ile ilgili araştırmaları takip ederek Türkiye'de uygulanmasını sağlamaya yönelik çalışmalar yapmaya ve gelişime liderlik eden projeler üretmeye devam etmektedir.

Derneğimiz, düzenli olarak Down Sendromu ile ilgili kitaplar yayınlıyor. Şimdiye kadar hazırlamış olduğumuz kitaplara buradan göz atabilirsiniz. 
(http://www.downturkiye.com/down-sendromu-ile-ilgili-kitaplar).Henüz bitirdiğimiz ve 10.000 adet bastırmayı hedeflediğimiz Down Sendromu Kitapçığı'mız için daha profesyonel bir kapakçık tasarımı kullanmak istiyoruz. Hazırladığımız kitapçığımızı buradan ( http://www.downturkiye.com/Uploads/FileUpload/file/down%20sendromu%20bilgi%20kitapcigi.pdf ) görebilirsiniz. Projemizde yer almak isteyen gönüllümüz, tasarım yapabilmeli ve yaratıcı olmalı. 

Maalesef Sağlık sektörü ile aileler arasında bir iletişimsizlik var ve bundan kaynaklı olarak çocuklarımızın eğitime çok geç başlatılması gibi hayati problemler yaşıyoruz. Bu nedenle dernek olarak, bu kitapçığı Türkiye çapında doktorlara ulaştırarak, doktorların ailelere doğru bilgiler vermesini sağlamak istiyoruz. Daha önce 3000 adet olarak bu kitapçığı bastırdık ama doktorlara direkt ulaştırmak yerine ailelere verdik. Şimdi hem ailelere hem doktorlara ulaştırmak istiyoruz.
 

image description
Uzmanlık Konuları
 • Görsel/İşitsel Medya Kampanya Tasarımı (Video, Animasyon etc.)
  Medya > Reklam Ajansları
 • Kurumsal Yayınlar için Görsel Tasarım (Kapak, İç Tasarım Desteği)
  Medya > Yazılı Medya Hizmetleri
image description
Ne Zaman?
 • Başlangıç: Hemen
 • Süre: 1 Ay
 • Esnek Çalışma Takvimi
  Gönüllü ile karar verilebilir.
image description
Nerede?
 • Diğer Lokasyon
  Home Office